Πολυήμερη εκδρομή Γ΄ τάξεων Λυκείων

Μία εκδρομή ορόσημο για όλους τους μαθητές…

Να ευχαριστήσουμε από καρδιάς τον Δήμαρχο του νησιού μας κ. Γεώργιο Δανιήλ ο οποίος πάντοτε στηρίζει ενεργά τα σχολεία μας, την κ. Γιακαλή Ελένη, Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και τα μέλη αυτού για την υποστήριξη που υπέδειξαν ώστε να διεξαχθεί η πολυήμερη εκδρομή καθώς και για την οικονομική ενίσχυση και συμπαράσταση τους, κ. Αγγελάκο Ευάγγελο, τον Πρόεδρο του Συλλόγου Φίλων Οινουσσών κ. Ιωάννη Λυγνό και τα μέλη αυτού, τη ναυτιλιακή εταιρεία Dorian Hellas S.A. και τον κ. Χατζησταύρου, την Πρόεδρο του Ιδρύματος Λεών και Ασπασίας Λεμού κ. Ιωάννα Λεμού και τα μέλη αυτού, τον πρόεδρο του Ταμείου Ευπραγίας Οινουσσών κ. Χατζηπατέρα και τα μέλη αυτού και τέλος τον κ. Λιβανό και τη ναυτιλιακή εταιρεία Sun Enterprises LTD.